Durres kerkohet Asistente Administrative 52 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Administrative ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte
2.Te jete njohese shume e mire e gjuhes Angleze
3.Te kete eksperienca te meparshme te ngjashme minimumi 2 vite
4.Te kete disponibilitet te menjehershem
5.Te jete njohese shume e mire e paketes Microsoft Office
6.Te jete korrekte dhe e besuar

Ofrohet:
Orari 08:30-17:00
E hene – E premte
Pagesa: 60.000L NETO

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 56 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike