Durres kerkohet As.Zyre 74 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje As.Zyre ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
-Te jete njohese shume e mire e Microsoft Office
-Te jete korrekte dhe shume e pergjegjshme
-Te mos jete ne marredhenie shkolle

Ofrohet:
Orari E hene-E shtune 08:00-16:30
Paga 45.000L

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje interviste informuese

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 30 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike