Durres kerkohet Agjente Turistike 66 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Agjente Turistike ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
1.Te kete eksperience minimumi 1 vit
2.Te mos jete ne marredhenie shkolle
3.Te jete njohese e mire e gjuhes Angleze
4.Cdo gjuhe e dyte perben avantazh
5.Te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
​​​​​​​Pagesa 35.000L + Sigurimet

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike