Durres kerkohen Operator/e te Gjuhes Italiane 63 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj ne fushen e Call Center eshte ne kerkim te Operator/e te Gjuhes Italiane ne Durres

FUSHATE E THJESHTE, SHUME MOTIVUESE, PRODUKTIVE DHE ME BONUSE TE KENAQSHME.

250Lek ora + Bonuse
Mund te punoni nga 4-6 dhe 8 ore ne dite:
Turni i paradites 09:00-13:00 dhe i pasdites 14:00-18:00 nga e Hena ne te Premte. Te shtunen vetem orari 09:00-13:00. E diela pushim.

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 56 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike