Durres kerkohen Konsulent/e Shitjesh Paga 50.000L + BONUSE 38 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Konsulent/e Shitjesh

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:
-Te kene eksperienca te meparshme minimumi 1 vit ne fushen e shitjes
-Te jene korrekt dhe te pergjegjshem
-Te kene disponibilitet te menjehershem
-Mosha e preferuar 25+

Ofrohet:
Paga 50.000L NETO + BONUSE

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike