DURRES, EKONOMIST PER STUDIO KONTABILITETI ITALIANE 33 views

Kompania Dagna kerkon te rekrutoje Ekonomist per studio kontabiliteti italiane.

 

Ofrohet:

– Pagese e kenaqshme

– Kontribute te paguara

– Mundesi rritjeje profesionale

– Fundjavat pushim

 

Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

– Te jene njohes te gjuhes italiane ne nivel B2

– Eksperienca e meparshme perben avantazh

– Te jene profesionale

– Te kene korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie

– Te njohin programet baze te kompjuterit

– Te kene ambicjen per tu rritur dhe per te punuar ne grup

 

Aplikoni tani nepermjet formave te kontaktit:  

Numer kontakti :   +355 693630750

Email: dagna.albania@gmail.com

Adresa : Rruga Stefan Kaculini. Qendra e Biznesit Maximus.

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim