Durres dhe Tirane kerkohet Agjent Shitjesh 24 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Agjent Shitjesh ne Tirane dhe Durres

Kriteret:

Te kete minimumi 1 vit eksperience(preferohet ne sektorin e Bulmetit)
Te zoteroje patente
Te jete korrekt,i pergjegjshem dhe bashkepunues.
Mosha e preferuar 25-45 vjec

PAGA: 70.000L NETO

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues prane zyres sone

More Information

Apply for this job Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 19 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike