DURRES, AGJENTE BURSE, PAGESE 500 EURO + BONUSE 168 views2 applications

BClever Agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje Agjent Financiar ne gjuhen Italiane per qytetin e Durresit.

KERKOHEN:

– Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
– Disponibilitet i menjehershem
– Korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave
– Eksperienca perben avantazh

OFROHET:

– Pagese baze 500 €

– Puna behet me numra web
– Bonuse ditore, javore dhe mujore ne leke dhe euro, nder me te lartat ne tregun aktual
– Ambjent pune komod, dinamik dhe rinor
– Kontrate e rregullt pune
– Mundesi e shkelqyer per tu promovuar dhe rritur profesionalisht

Apliko tani ne: rekrutimp@gmail.com ose 0676318339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 7 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim