DURRES, AGJENT TELEFONIK, 600€ & BONUS 2000€ 135 views1 application

MOS E LER TE IKE!

Nese ke qene shume gjate ne kerkim te atij vendit te punes ku te paguhesh mire, te jesh komod, te mos stresohesh, te marresh bonuse te larta, te kesh mundesine te rritesh dhe te vleresohet cdo mund i joti, kjo eshte mundesia!

Mos e ler te ike!
Kerkohen te punesohen Agjente Telefonike ne gjuhet: Italisht, Spanjisht, Gjermanisht ne qytetin e Durresit.

Cfare ofrohet:

✅ Page baze 600€ 💰 💴
✅ Bonuse 100€/kontrate 💴💰
✅ Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
✅ Fundjavat pushim

Cfare kerkohet:

✅ Njohje e njeres prej gjuheve: italisht, spanjisht, gjermanisht
✅ Disponibilitet i menjehershem ⏰
✅ Eksperienca e meparshme e punes do te jete avantazh per ju

Vendodhja: Qender, DURRES

Per te caktuar intervisten tende telefono ne:

☎️ 0683371820

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim