Dreamy spa kerkon punonjese per baby spa me eksperience ne fushen e masazhit 70 views1 application

Job Expired

Dreamy Spa

Kerkon te punesoje:
PUNONJESE PER BABY SPA

Te jete e dashur dhe e komunikueshme
Te kete eksperience ne fushen e masazhit

Kontaktoni: 0676004064
Adresa: Liqeni Thate Rruga Hamdi Sina Tirane

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim