Divinus Bar kerkon te punesoje -Kamarier/e, paga e kenashme, Don Bosko, prane Vizion + 23 views

Divinus Bar kerkon te punesoje -Kamarier/e, paga e kenashme, Don Bosko, prane Vizion +

-Pozicioni Kamarier/e

Orari Full Time
Preferohet me eksperience
Kushte te mira pune dhe paga te negociueshme

Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin: +355 696827600
Adresa: Don Bosko, prane Vizion +

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim