Digital Marketing Innovation Kerkon Customer Service Frengjisht! 29 views

Digital Marketing Innovation, lider ne marketingun digital, kerkon te punesoje Customer Service me njohuri te mira te gjuhes frenge.

  • Eksperienca nuk eshte domosdoshmeri
  • Puna ofrohet ne zyre dhe part-time
  • Mundesi ndertimi per karrieren tuaj
  • Turnet : 08:30-15:00 ose 15:00-21:30
  • Paga : 50.000 + bonuse

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne e-mail: hr@dmi.com.al ose kontaktoni numrin : 0697005757
Behuni pjese e nje skuadre inovative dhe profesionale 😊

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Tel/Mob +355 69 700 5757
  • Profili Marketing