Dhermi, ofrohet vend pune Recepsionist/e Paga 80.000 All Neto, e gjitha ne banke 128 views1 application

La Brisa Boutique Hotel eshte ne kerkim te kandidateve entuziaste dhe te apasionuar ndaj industrise se hotelerise, per t’ju bashkuar ekipit tone ne Prill ne pozicionin si me poshte:

Pozicioni: Recepsionist/e
Kandidati duhet te kete keto cilesi:

Personalitet dhe sjellje pozitive
I buzeqeshur dhe mikeprites
Deshire per te punuar me njerez
Aftesi per te mesuar shpejt programet e hotelerise
I afte per te perballuar presionin e larte te punes ne sezon
Aftesi te mira ne paketen Office
Nivel te mire te gjuhes Angleze
Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion

Mund te jete e nevojshme per te punuar ne turne te ndryshme sipas kerkesave te punes.
Per kompanine eshte shume e rendesishme ofrimi i nje standardi te larte sherbimi, dhe qellimi kryesor eshte per ta permiresuar ate maksimalisht.
Punonjesve ju ofrohet trajnimi i duhur per te ofruar sherbim cilesor dhe profesional.

Kompania ofron benefite konkurruese ne treg, kushte te mira pune dhe nje ambient pozitiv.
Kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne email-in si me poshte:

E-mail: info@labrisa.al
ose te kontaktojne: +355 69 63 12 222

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Dhermi
  • Profili Hoteleri