Dhermi kerkohet Kamarier dhe Sanitare 133 views1 application

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Kamarier dhe Sanitare ne Dhermi per sezonin

Kriteret:
Te kene eksperienca te meparshme
Mosha e prefereuar 25+

Ofrohet:
Akomodimi dhe Ushqimi
Pagesa per Kamarierin 70.000L
Pagesa per Sanitaren 50.000L

Te interesurit te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike