Detari Fish kerkon Kamarier restoranti, Punonjes / e dhe Ndihmes Kuzhiniere 98 views

Detari Fish me disa vite ne treg ne ofrimin e freskise se detit,
kerkon te zgjeroje stafin e tij me profesioniste:

Kamarier Restoranti:
– Me eksperience me kohe te plote pune.
– Te kete njohuri baze ne gjuhet angleze dhe italiane.
– Pagesa shume e mire me marreveshje..

Punonjes/e me patente te klasit B:
– Kushte shume te mira pune
– Paga e kenaqshme
– Eksperienca nuk perben kriter paresor

Ndihmese ne kuzhine:
– Kushte shume te mira pune
– Paga e kenaqshme
– Eksperienca nuk perben kriter paresor

Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne
per me teper informacion ne tel: +355 69 663 6674
Adresa: Rruga Mine Peza, prane komisariatit Nr.3.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Restorante