Detail Smile kerkon te punesoje call center operatore (F) ne fushen e Turizmit Dentar – Italisht 100 views1 application

Detail Smile kerkon te punesoje call center operatore (F) ne fushen e Turizmit Dentar – Italisht.

Ofrojme:
•Paga shume te mira, orare pune fleksibel dhe lokacioni te pershtatshem.
•Pagesa baze varion nga 500-600€ ne baze te eksperiences se punes,
+ Bonuse per cdo kontrate!

Ju mirepresim qe te beheni stafi jone 😊!
Per me shume informacion kontakti ne numrin e telefonit : +355 69 303 3274.
📍Adresa: Farmacia 10.

More Information

Only candidates can apply for this job.