Dëshironi pagesë +1.000€ ? Nëse flisni ITALISHT, SPANJISHT ose GREQISHT, APLIKO TANI! (Tek Ring Center) 52 views

Jeni në kërkim të një mundësie që të ofron PARA dhe SHPËRBLIME të MAJME, sikundër rroga +1.000 euro!!!
ATËHERE KJO ËSHTË MUNDËSIA!!!
Nëse flisni ITALISHTSPANJISHT ose GREQISHT si dhe ke eksperiencë si operator ose si lider grupi dhe po kerkon nje pune Full Time me Super Bonuse progresive ky eshte vendi i duhur per ty :
Hr albania te ofron:
– Kontrate te rregullte pune
– Page baze 700 000ALL
– Super Bonuse progresive (Deri më 1.000€)
• Fundjava pushim
– Rritje ne detyre brenda kompanise
– Ambjent miqesor pune

Per te aplikuar mund te kontaktoni ne numrin 0695228632

Tirane, Prane Zogut te Zi, Tek Ring Center!

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center