Dëshironi pagesë +1.000€ ? Nëse flisni ITALISHT, SPANJISHT, ANGLISHT ose GJERMANISHT, APLIKO TANI! 150 views4 applications

Job Expired
Doni te ardhura te palimituara?

Skuadra jone po rritet cdo dite dhe ne jemi duke kerkuar consulent ! C’prisni,APLIKO TANI!
Zoteron shume mire gjuhen ANGLEZE(kusht i domosdoshem minimumi 3 muaj eksperienc ne call center),ITALIANE,GREKE,GJERMANE ose SPANJOLLE dhe ke eksperienca ne shitje (outbound/inbound) si consulent ose si teamlider!
Te ofrojme:
💷 Pagese baze 650 Euro neto!
💸 Super bonuse ditore, javore dhe mujore deri ne 1000 euro;
🏢 Kushte pune ideale;
📄 Kontrate pune ne perputhje me legjislacionin Shqiptar;
⌚ Orar pune Full-Time
🍻 Week-end te lire;
📈 Mundesi rritjeje profesionale;
Sherbime mjekesore Falas
Trajnime periodike;
Nxito ti bashkohesh dhe TI skuadres HR!
Kontakto ne numrin +355695228632
📍Tirane,prane La Voglia ngjitur me Tajvanin!
📍Tirane,prane Observatorit,tek Selvia!
📍Tirane,prane Ring center,Zogu i Zi!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center