Dëshiron të fillosh punë në call center, por nuk ke eksperiencë?! Rroga minimale 550 Euro! Fushata Luce Gas. 35 views

Directa ju ofron kurse Call Center-i falas.
Në përfundim të kursit ju garantojnë punësim në call center-in tonë.

Kriteri kryesor është që personat duhet të kenë pak njohuri nga gjuha italiane( jo fillestarë).

• Orari i punes 9-15
• Pagesa – 300/500 lëk ora e punës dhe 1000 – 3000 për cdo kontratë

Regjistrimet kane filluar. Ju mirepresim!

Adresa : Ndodhemi tek Rruga e Barrikadave, siper Pasticeri “Mon Amour

Cell : 0692340160

Email : directa21call@gmail.com
Insta : 
www.instagram.com/directa_cc/
FB : https://www.facebook.com/AxoCallCenter

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Tek 9-kateshet, ngjitur me PC STORE, Tirane
  • Profili Call Center