Depo farmaceutike Redana Pharma kerkon Menaxher Shitjesh per Qytetin e Beratit / Lushnjes 101 views

Redana Pharma
Kerkon te punesoje:

•Menaxher Shitjesh
Per Depo Farmaceutike
( Berat / Lushnje)

Kushtet: Te kete eksperience pune ne shitje dhe menaxhim
Te kete mbaruar arsimin e larte
Te zoteroj patente te klasit B
Mosha mbi 25 vjec ( mashkull)
Kompania ofron transportin me mjet ku perfshihet dhe karburanti.

Adresa: Berat / Lushnje
Kontaktoni: 0676432044

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 181 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim