Dealer-Crupier (F) 77 views1 application

Vend i lire pune ne pozicionin Dealer-Crupier !
Kriteret:

  1. Vajza të moshës mbi 21 vjeçe
  2. Te jene te shkathta dhe te paraqitshme
  3. Korrekte ne pune, bashkepunuese dhe komunikuese me koleget dhe klientet.

Detyrat dhe pagesa:
Dealer eshte personi qe zhvillon lojen ne tavolina, dhe per tu bere dealer kompania jone ofron mundesine e nje kursi disa javor me pagese dhe certifikimin.
Pas certifikimit si dealer punesimi eshte i sigurt ne kompanine tone.
Cfare ofrohet tjeter:
Kushte shume te mira pune. Puna eshte me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave dy dite pushim, 8 ore ne dite, pauza gjate orarit te punes, ushqim kafe etj free.
Ofrohet paga baze 50000 leke te reja plus bakshishet qe i bejne te ardhurat mujore shume te kenaqshme te cilat i kalojne mbi 1 milion leke ne muaj, si dhe shume benefite te tjera.

Procedura aplikimit: Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e emailit tone human_resources@regencycasino.al
tel +355694280628 ose prane zyrave tona ne kompleksin Taiwan.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Restorante