CTC ASTIR KËRKON TEAM LEADER 181 views

CTC ASTIR te ofron mundesine te rritesh profesionalisht!
Punesohu tani si Team Leader ne fushaten VODAFONE CASA!

Cfare kerkojme:
– Eksperience jo me pak se dy vite si Team Leader ne fushata outbound
– Disponibilitet i menjehershem
– Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi

Ofrojme per ju:
– Pagese baze shume e kenaqshme
– Bonuse mujore nga me te lartat
– Ambjent komod dhe i qete pune

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: tl.astir@ucgroup.it ose telefono tani ne: 0693251722

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Teodor Keko
Connect with us
Contact Us