Class Collection kerkon te punesoje Shitese paga 65.000 leke 165 views

Ne po rritemi!!💪🏼
Class Collection kerkon te zgjeroje stafin me Shitese me page 65000 leke

Te kete eksperience te meparshme ne shitje
Te jete e shkathet dhe e komunikueshme
Te kete komunikim te mire me klientin
Preferohet me eksperience ne marketing (Te jete marre me postime/foto)
8 ore pune
Ofrohen kushte shume te mira pune
Paga 65000 leke (Ne varesi te eksperiences)

Sheshi Willson
Kontaktoni: +355696184278

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 206 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim