Cimi shpk kerkon te punesoje Asistent/e Shitje, ne Zog te Zi dhe Porcelan, paga e kenaqshme. 85 views

Cimi shpk kerkon te punesoje Asistent/e Shitje, ne Zog te Zi dhe Porcelan, paga e kenaqshme.
Kriteret:
🔷Te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri.
🔷Te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem.
🔷Te jene korrekt dhe te perpikte ne pune.
🔷Te jene te afte te permbushin detyrat e dhena.
🔷Te jete me arsim te mesem ose te larte.

Ofrohet:
🔷Punohet nga ora 08.00 – 16.00
🔷Pagesa e kenaqshme
🔷Kushte te mira pune

Te gjithe te interesurit te kontaktojne ne numrin e tel: ☎️ 069 20 99 680
📍 Adresa: Cimi Zog i Zi dhe Cimi Porcelan

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 11 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence