Chilli snack bar kerkon te punesoje Kamarier/e (puna me turne) dhe Kuzhinier/e per turnin e dyte 47 views

Job Expired

Chilli Snack Bar
Kerkon te punesoje

•Kamarier/e
(Puna me turne)
(Bakshishe shume te mira)

•Kuzhinier/e
(Turni i dyte)

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: 21 DHJETORI TIRANE
Kontaktoni: 0693593345

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim