Chilli snack bar kerkon Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Picier dhe Sanitare tek 21 Dhjetori 107 views

CHILLI SNACK BAR
Kerkon te punesoje

•Kuzhinier
•Ndihmes Kuzhinier
(me/pa eksperience)
•Picier
•Sanitare

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: 21 DHJETORI TIRANE
Kontaktoni: 0693593345

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim