Casa mokador alidem kerkon te punesoje •KAMARIER• 25 views

Casa mokador alidem
kerkon te punesoje

•KAMARIER•

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0694730950

Adresa: Rr Ali Demi 100m mbishkollen kushtrimi i lirise tek karburant OMW

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 366 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim