Call Operatore Anglisht 251 views7 applications

Backup Office kerkon Operatore per gjuhen Italisht, Anglisht dhe Spanjisht.

 1. Deshiron te rritesh profesionalisht?
 2. Je student dhe ke nevoje te punosh ne nje ambient plot motivim dhe pa stres?
 3. Ke deshire te fitosh shume te ardhura dhe te arrish te gjitha qellimet e tua

BACKUP OFFICE eshte ne kerkim te operatoreve te rinj me eksperience pune per t’ju bashkuar grupit tone .

Nese je energjik ambicioz dhe te pelqejne sfidat eja puno me ne .

 • Ofrohet pozicion pune me kushtet me te mira ne treg.
 • Kontrate e rregullt pune sipas standarteve europiane.
 • Ambient rinor dhe komod
 • Fundjava pushim
 • Page baze duke filluar nga 53000 L + bonuset dhe perqindjet me te larta ne treg.

Cfar pret ? Bashkohu me kompanine lider ne forex prej vitesh .
Ne e dime cfar duam dhe dime si ta marrim ate.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 2 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Blloku Gintash, Rruga Dritan Hoxha, Laprake
 • Tel/Mob +355 69 4417455
 • Profili Call Center