Call center premium kerkon Operator/e telefonik per gjuhet Spanjisht,Frengjisht,Italisht dhe Gjermanisht 52 views

Call Center Premium
Kerkon te punesoje:

Operator/e Telefonik
Spanjisht
Frengjisht
Italisht
Gjermanisht

Kushtet: 18-30 vjece, te jete njohes i njeres prej gjuheve te kerkuara

Adresa: Zogu I Zi Tirane

Nr kontakti: +355683705763

đŸ“§ callcenterpremium1@gmail.com

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim