Call Center kerkon te punesoje Agjent ne gjuhen Spanjolle dhe Gjermane 74 views

Job Expired

Call Center

Kerkon te punesoje

Agjent ne gjuhen Spanjolle dhe Gjermane
Orari 10:00 – 19:00
Niveli i gjuhes dhe eksperienca bejne avantazh .

Per gjuhen spanjolle paga baze 600Euro + dhe bonuse (ditore,javore,mujore)

Per gjuhen gjermane page baze 800 Euro + bonuse (ditore,javore,mujore)

Fundjava pushim

Adresa : Rruga e Burgut,Tirane

Kontaktoni Whatsapp: +355692265519

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim