Call Center Kerkon te punesoje Agjent ne gjuhen Spanjolle dhe Gjermane Orari 10:00 – 19:00 pagesa 600/800 euro + bonuse fundjava pushim,Niveli i gjuhes dhe eksperienca bejne avantazh . 48 views

Call Center

Kerkon te punesoje

Agjent ne gjuhen Spanjolle dhe Gjermane
Orari 10:00 – 19:00
Niveli i gjuhes dhe eksperienca bejne avantazh .

Per gjuhen spanjolle paga baze 600Euro + dhe bonuse (ditore,javore,mujore)

Per gjuhen gjermane page baze 800 Euro + bonuse (ditore,javore,mujore)

Fundjava pushim

Adresa : Rruga e Burgut,Tirane

Kontaktoni Whatsapp: +355692265519

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim