Call center kerkon Agjent/e ne gjuhen Gjermane orari 10:00-19:00 paga 800 euro + bonuse 72 views

Job Expired

Call Center
Kerkon te punesoje:

Agjent/e ne Gjuhen Gjermane

Orari 10:00 – 19:00
Niveli i gjuhes dhe eksperienca bejne avantazh .

Page baze 800 Euro + bonuse (ditore,javore,mujore)

Fundjava pushim.

Adresa : Rruga e Burgut,Tirane

KONTAKTONI VETEM WHATSAPP
+355 69 226 5519

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 215 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim