Call Center Italisht kerkon Call Operator ne gjuhen italiane 145 views

Kriteret:

  • Te dije gjuhen e huaj ne nivel B2
  • Te kete eksperience te meparshme pune si call operator ne gjuhen italiane
  • Te jene korrekte dhe te perkushtuar

Ofrohet:

  • Page e kenaqshme
  • Kushte te mira pune
  • Ambjent bashkekohor dhe modern

Kontaktoni ne: 0695719787

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center