Call center forex kerkon operator/e ne gjuhen Angleze / Spanjolle dhe Gjermane ofrohen pagat me te mira + bonuse ne treg 71 views2 applications

Call Center Forex

Kerkon te punesoje:

Operator/e Anglisht
Operator/e Spanjisht
Operator/e Gjermanisht

Pagat me te mira ne treg
Kushte shume te mira pune

Adresa: Tirane Afer Concord Center
Kontaktoni: 0684149738

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim