Cafe Momus Kerkon te punesoje Sanitare 72 views

Bar restorant “Cafe Momus” eshte duke vleresuar punonjese per rolin e Sanitare.

  • Kandidatet duhet te jene te edukuar, te komunikueshem dhe me shume deshire per pune.

Ofrojme

  • Vend pune stabel
  • Kushte shume te mira pune
  • Pagesat me te larta ne treg
  • Ambient pune shume miqesor.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0672021020

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Panorama, Godina Panorama 2
  • Tel/Mob 0672021020
  • Profili Bar Kafe, Restorante