Cafe Momus Kerkon te punesoje kamarier/e 24 views

Bar restorant “Cafe Momus” eshte duke vleresuar punonjese per rolin e Kamarier/e.

 • Preferohet qe kandidatet te kene eksperience pune te meparshme.
 • Kandidatet duhet te jene te edukuar, te komunikueshem dhe me shume deshire per pune.

Ofrojme

 • Vend pune stabel
 • Kushte shume te mira pune
 • Pagesat me te larta ne treg
 • Ambient pune shume miqesor.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0672021020

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Panorama, Godina Panorama 2
 • Tel/Mob 0672021020
 • Profili Bar Kafe, Restorante