Butik per femra kerkon te punesoje -Shitese – Rrobaqepese, paga e kenaqshme + siguracione, “Rr. 5 Maji” 30 views

✅ Shitese
✅ Rrobaqepese

-Orari i punes 08.30-15.30 (vetem Turni I)
-Paga e kenaqshme + siguracione

📍Adresa: Kryqezimi i rruges 5 Maji
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 📞 0697304590 dhe 0698648900

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim