Bllok Tirane, Kerkohet *Kamarier/Banakier*, me kohe te plote. Paga 40.000 leke + bakshishe 162 views

Job Expired

Kerkohet *Kamarier/Banakier*, me kohe te plote. Paga 40.000 leke + bakshishe.

Kerkohet *Kamarier/Banakier* me kohe te plote. Te jete njeri korrekt dhe i komunikueshem. Eksperience nuk perben problem, mjafton qe te kete deshire qe te punoje.

Adresa: Bllok, Tirane. Nr. Tel. 0697030043. Te interesuarit mund te kontaktojne.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim