Big Market Mine Peza kerkon Kasiere dhe Punonjes Salle me ose pa eksperience 45 views

Big Market
Kerkon te punesoje:

Punonjes Salle (me/pa eksperience)
Kasiere

Paga 40.000 leke
Kushte shum te mira pune
Mosha +18

📍Big market mine peza
Rruga mine peza afer shkolles hasan vogli
Kontaktoni: 0698042888

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim