Bella Vista kerkon Picajol dhe Ndihmes/e Kuzhinier 42 views

Hotel Bella Vista
Kerkon te punesoje:

•Picajol
•Ndihmes/e Kuzhinier

Pagesa e kenaqshme
Sigurohet Fjetja dhe Ushqimi
Kushte shume te mira pune

Adresa: Rradhime, Vlore
Kontaktoni: 0683683790

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim