Baumarket ne Sauk edhe Kinostudio kerkon Agjent shitesh dhe Shites ne dyqan 69 views

Baumarket Sauk dhe Kinostudio kerkon
1. Shites ne dyqan
2. Agjent shitje ne dyqan

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Ambjent komod dhe bashkekohor, staf mikprites

📍Adresa nr.1: Kinostudio prane policise rrugore
📍Adresa nr.2: Sauk, Rruga Gani Glina
Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin e meposhtem: 0692632678

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, TiranĂ«
  • Profili Elektronike, Elektro-Shtepiake