Bar Saloon kerkon te punesoje Ndihmes Banakiere dhe Ndihmes Kamarier/e 65 views

Bar Saloon kerkon te punesoje:

Ndihmes Banakiere (turni mbasdite 17:30 me 22:30)
Ndihmes Kamarier/e (turni mbasdite 18:00 me 23:00)

Kriteret:
– Te jene korrekte ne detyrat e tyre
– Te sjellshem me stafin dhe klientet

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Page e kenaqshme

Te interesuarit te kontaktojne ne: +355 69 784 8265

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Bar Kafe