Bar Saloon kerkon banakiere per fundjave +355 69 784 8265 (mbrapa Ekspozites, Shqiperia sot) 62 views

Bar Saloon kerkon te punesoje:
Banakier/e per fundjave te shtune te djele

Kriteret:
– Te jene korrekte ne detyrat e tyre
– Te sjellshem me stafin dhe klientet
– Mosha 35 vjec – 50 vjec

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Page e kenaqshme

Kontaktoni ne: +355 69 784 8265

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Bar Kafe