Bar Kafe Hotel Kastrati kerkon Shites Karburanti dhe Banakier/e 49 views

 

KARBURANT / HOTEL / BAR KAFE KASTRATI
Kerkon te punesoje

SHITES KARBURANTI
BANAKIER/E

Adresa: Prane Shinave Te Trenit Tek
Treshi Rruga Kastriotet Tirane

TEL/WP 0682050389

 

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim