Bar Kafe 23 kerkon Kamarier dhe Banakiere (f turni pare) 74 views

Bar kafe 23
Kerkon te punesoje

Kamarier
Banakiere (F) Turni i pare

•Per kamarier
Orari 08:00-12:00 (Part Time) Paradite
Turni i pare 06:30-14:30
(Ne orarin e drekes do beje dhe sherbimin)
Ambient familjar
Kushte shume te mira pune

Adresa:📍Rruga Barrikadave ngjitur me shkollen Sami frasheri perballe 3V Fejzo Tirane

Kontaktoni: 0682410614

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim