Bar Continental kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e 67 views

Bar Continental kerkon te punesoje:

  • Banakier/e
  • Kamarier/e

Me eksperience pune
Paga shume e mire

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne: +355 68 237 4872
Adresa: Rruga, Don Bosko, Vizion plus

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Bar Kafe