Banakier, ne Bar Kafe tek rr. Ferit Xhajko (40 000 leke) Telefon 0689006160 43 views

Bar Caffe Ani, eshte ne kerkim te zgjerimit te stafit te tij:

  • Banakier

Cfare kerkojme:

  • Eksperience pune te meparshme
  • Te jene korrekte ne pune dhe ne orarin e duhur
  • Arsimim i mesem

Cfare ofrojme:

  • Kushte bashkekohore dhe te mira pune
  • page e kenaqshme (40 000 mije leke)

Na telefononi ne: +355 68 900 6160
AdresaFerit xhajko

More Information

Apply for this job Apply via Facebook