Tirane, ofroj vend pune Data Entry, Italisht 285 views

Standart Multiservis Center HD, ofron vende pune ne pozicionin “ Data Entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:

– Te kene perfunduar arsimin e larte.
– Njohuri te gjuhes italiane.

Ofrohet:

-Kontrate e rregullt pune.
-Trajnim
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.
-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te interesuarit mund te kontaktojne me CV vetem ne Gjuhen Italiane ne: multiserviscenterhd1@gmail.com.
WhatsApp: 0694643251
Ju lutem percaktoni ne subjekt te emailit pozicionin per te cilin aplikoni.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Medar Shtylla , Komuna e Parisit
  • Profili Konsulence