Astir, Kerkojme Operatore / shitese online (permes mesazheve) ne Shqip (Baza 60.000 +) 191 views7 applications

Online Pharma kerkon shitese online (permes mesazheve) ne gjuhen Shqipe.
Rroga minimale 60000 leke
(rroga mesatare e operatoreve aktuale 85000 leke me SKEME BONUSI)

Kritere kryesore:

Shkrim i drejte dhe pa gabime i gjuhes Shqipe.
Disponibilitet orar pasi:
nje jave zhvillohet turni 1 (orari 8-16) dhe javen tjeter turni 2 (orari 14-22)

Puna zhvillohet ne zyra shume komode dhe rinore 6 dite te javes full time.!
Puna konsiston ne pergjigjen e mesazheve dhe informimin deri ne shitje te klienteve.

Cel. : +355697825684

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë