Asistente Zyre ( Sekretare) 463 views2 applications

Job Expired

Evo Net shpall vend te lire pune per Asistente Zyre.

Kriteret qe kerkohen:

 • Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese
 • Te kete njohuri te mira te kompjuterit (sidomos paketes Office)
 • Te zoteroje gjuhen italiane (niveli baze i mjaftueshem)
 • Te kete ekperience te meparshme ne recepsion / sekretare / burime njerezore
 • Te kete njohuri mbi punen ne call center

Ofrohet:

 • Orare fikse pune (8 ore nga e hena ne te premte dhe 4  ore diten e shtune) 
 • Kontrate e rregullt pune
 • Ambjent pune komod dhe miqesor

 

Te interesuarat te dergojne CV-ne e tyre duke specifikuar ne Subject pozicionin per te cilin aplikojne: evonet.tirana@evo-net.eu

 

Kandidaturat do te jene te hapura deri me 10/12/2019 pas kesaj date do te caktohen edhe intervistat. 

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location
 • Rruga/Zona Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku
 • Tel/Mob 0698192151
 • Profili Call Center